DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.13.41
Головна » 2017 » Січень » 6 » Таємничим гравцем в го, який здобув 60 перемог над кращими з кращих, виявився ШІ Google
21.31.20
Таємничим гравцем в го, який здобув 60 перемог над кращими з кращих, виявився ШІ Google
      Команда розробників DeepMind, що працює під крилом Google, без зайвої помпезності продовжує розвивати свою систему штучного інтелекту AlphaGo, яка в минулому році обіграла легендарного гравця в го Лі Седоля.

Днями керівник проекту AlphaGo і засновник DeepMind Деміс Хассабіс зізнався, що таємничим гравцем в го, який виступає на китайських онлайн-майданчиках під псевдонімом Master, була поліпшена версія алгоритму AlphaGo. За час недавнього короткого тестування, яке проходило в період з 29 грудня 2016 року по 4 січня 2017 року, алгоритм здобув 60 перемог і при цьому жодного разу не програв. Також повідомляється про одну нічийну партію, в якій суперник AlphaGo достроково вийшов з гри.

У списку переможених Master поліпшеної версії AlphaGo знаходиться вся десятка кращих гравців в го, включаючи китайського професіонала 9 дана Ке Цзе, що вважається гравцем в го номер один. Ще зовсім недавно Ке Цзе заявляв, що у AlphaGo практично немає шансів обіграти його. Але тепер Цзе вважає, що в цій дисципліні людству ще багато чому належить навчитися у машин.

Джерело: TNW
Переглядів: 170 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: