DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.18.39
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Synaptics створила оптичний сканер відбитків пальців, який можуть додати в Samsung Galaxy S8
15.00.59
Synaptics створила оптичний сканер відбитків пальців, який можуть додати в Samsung Galaxy S8
      В останні роки сканери відбитків пальців активно використовуються виробниками смартфонів. Однак нові тенденції дизайну призводять до появи пристроїв з мінімальними гранями навколо дисплея, і місця для сканера відбитків пальців на лицьовій панелі стає все менше. Вирішити цю проблему можна за допомогою оптичних сканерів, які інтегруються в дисплей і можуть працювати навіть через захисне скло.

Компанія Synaptics випустила перший в галузі оптичний сканер відбитків пальців для смартфонів і планшетів, який здатний працювати при товщині захисного скла в 1 мм. Він забезпечує можливість створення безрамкових мобільних пристроїв з інтегрованими високоточними засобами біометричної ідентифікації. Сенсор FS9100 може спрацьовувати через зігнуте скло з ефектом 2.5D і здатний розрізняти справжній відбиток пальця від підробки.

Нагадаємо, раніше ходили чутки про те, що в новому флагманському смартфоні Samsung Galaxy S8 НЕ буде апаратної кнопки Home, а сканер відбитків пальців може бути інтегрований в дисплей. Ймовірно, анонсований сьогодні сенсор якраз і забезпечить таку можливість.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: