DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.49.06
Головна » 2018 » Червень » 7 » Світовий лідер з виробництва електромобілів BYD розглядає можливість розмістити в Україні виробництво батарей для електротранспорту
07.11.35
Світовий лідер з виробництва електромобілів BYD розглядає можливість розмістити в Україні виробництво батарей для електротранспорту
      Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з керуючим директором китайської компанії BYD Company Limited на європейському ринку Ісбрандом Хо. Сторони обговорили можливість розміщення потужностей з виробництва літієвих батарей для електробусів і електромобілів на території України, а також плани BYD по експансії на європейський ринок.
«Україна має унікальний потенціал для розміщення виробничих потужностей і безбар'єрного експорту в ЄС завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС і сприятливо ​​економічній ситуації», - зазначив керуючий директор BYD на європейському ринку Ісбранд Хо.
У свою чергу Володимир Омелян запросив представників компанії BYD відвідати Україну для вивчення внутрішнього ринку і зустрічей з українським бізнесом для побудови подальшої співпраці.
«Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту і літієвих батарей компанії BYD серйозно розглядати Україну як плацдарм для виходу на європейський ринок», - зазначив глава Міністерства інфраструктури України.
Нагадаємо, що за підсумками 2016 року китайська компанія BYD стала першим в світі виробником електромобілів з часткою 13%. В цілому Китай є абсолютним лідером за кількістю вироблених і проданих електромобілів - випуск електромобілів і гібридів в цій країні виріс в 2016 році на 37% і склав 873 тисячі одиниць. В першу десятку найбільших виробників електромобілів потрапили відразу чотири китайські компанії, включаючи BYD, BAIC, Zotye, і JAC.

Джерело: Міністерство інфраструктури України
Переглядів: 47 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: