16.53.04
"Супер Мессенджер" Franz вийшов на платформах Windows і Linux

      Нещодавно ми писали про досить цікавий месенджер-агрегатор Franz, який об'єднує цілий ряд популярних додатків для обміну повідомленнями, включаючи Slack, Telegram, WhatsApp, Skype, HipChat, Facebook Messenger, Google Hangouts і Grape (на старті їх було вісім, але розробники встигли додати ще два мессенджера WeChat і GroupMe).

Спочатку аудиторія даного сервісу була обмежена користувачами ПК під управлінням OS X, однак тепер Franz також можна встановити на комп'ютери під управлінням Windows і Linux. Користувачам обох ОС пропонуються 32- і 64-бітові версії програмного забезпечення, причому у випадку з Windows мова поки йде про бета-версії.

Нагадаємо, що після підключення акаунтів відповідні чати з'являються в окремих вкладках додатки, при цьому кожен месенджер зберігає звичний стиль оформлення. Додаток Franz не підтримує функціональність аудіо і відеочатів, зате відмінно справляється з текстовими повідомленнями. Оцінять його в першу чергу ті користувачі, які в силу різних причин використовують відразу декілька месенджерів, але при цьому хочуть отримати більш зручне для роботи з ними рішення.

Цікаво, що минулого тижня Windows-версія Franz поширювалася за запрошеннями, проте на даний момент її можна без проблем завантажити з офіційного сайту.


Відзначимо, що не так давно творець Franz Стефан Мальцнер поділився цікавою статистикою про своє дітище. У перший же день після публікації інформації про мессенджер на офіційний сайт проекту перейшло близько 10000 чоловік тільки з сервісу Product Hunt, загальний трафік був помітно більше. У той же перший день 7000 користувачів встановили Franz, при тому що на той момент він був доступний тільки для платформи OS X. Вже через тиждень після такого старту Franz зміг похвалитися 22000 установок і щоденною аудиторією в 10000 активних користувачів, кількість сесій склало 110 тисяч, а середня тривалість сесії - 2 години 10 хвилин. Найбільш популярними сервісами стали WhatsApp (14,300) і Messenger (14,200), далі йдуть Skype (10,500), Slack (8,200) і Hangouts (6,400).

Джерело: Franz, Medium
Переглядів: 373 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close