DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.04.20
Головна » 2017 » Липень » 14 » Суд звільнив Google від компенсації несплачених податків у Франції на суму $ 1,3 млрд
14.30.36
Суд звільнив Google від компенсації несплачених податків у Франції на суму $ 1,3 млрд

      Протягом деякого часу між компанією Google і урядом Франції триває протистояння, викликане бажанням держави отримувати податки від міжнародних компаній, що здійснюють діяльність на території країни.

У минулому році Франція заявила про намір вимагати у Google € 1,6 млрд несплачених податків, а в офісах компанії у Франції проводилися обшуки. Причому, представники влади виключали можливість проведення переговорів щодо будь-якої угоди з Google з приводу податків. Хоча деякі інші країни погоджувалися на угоди, в результаті чого пошуковий гігант здійснював значно менші платежі.

В результаті, в лютому уряд Франції подав в суд на компанію Google з вимогою заплатити неоплачені податки на суму $ 1,7 млрд. На думку французької влади, Google користується лазівками в законодавстві, розташувавши свою європейську штаб-квартиру в Ірландії, де ставки корпоративних податків нижче, ніж в материковій Європі.

Але суд постановив, що Google не порушує законодавство, обслуговуючи операції у Франції через штаб-квартиру в Ірландії і сплачуючи податки в іншій країні. У зв'язку з цим, пошуковий гігант звільняється від виплати податків в сумі $ 1,3 млрд, які уряд Франції вимагало від компанії за підсумками роботи в країні з 2005 по 2010 роки.

Джерело: Engadget
Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: