13.15.48
Суд оштрафував українця на 3400 грн за ... завантаження роликів на PornHub
      Досить цікаву постанову виніс Шишацький райсуд Полтавської області у справі, що стосується найбільшого порносайту світу PornHub. Суддя визнав користувача винним у виготовленні порнороликів і поширенні на сайті PornHub, призначивши штраф у розмірі 3400 грн. Електронна копія постанови є в Єдиному державному реєстрі судових рішень. На рішення звернув увагу ресурс AIN.

Що забавно, в рішенні суду в назві сервісу допустили друкарську помилку і назвали його Pornhud.

Як випливає з тексту обгрунтовуюча частини постанови, виготовлену продукцію обвинувачений за допомогою ноутбука марки Asus, роутера марки Mercusys через мережу інтернет поширював у вільний доступ для інших користувачів мережі на акаунті Honey-sexpistol, який він створив на сайті Pornhud.

Підсудний повністю визнав свою провину і отримав в якості міри покарання, як було зазначено вище, штраф в розмірі 3400 грн.

Чинний Кримінальний кодекс України за виготовлення і розповсюдження порнографії (ст. 301) передбачає не тільки штрафи, але і більш суворе покарання у вигляді позбавлення волі.

Джерело згадав інший цікавий випадок, коли суд став на сторону обвинуваченої в поширенні такої продукції - на початку року вебкам-модель, яку судили за поширення порно, змогла відсудити у держави 270 тис. грн за моральний збиток, пов'язаний з судовим переслідуванням.

Джерело: AIN i reyestr.court.gov.ua
Переглядів: 26 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close