DVI

Субота, 24.08.2019, 23.04.02
Головна » 2013 » Квітень » 28 » Сучасне життя в Північній Кореї [13 фото]
11.02.33
Сучасне життя в Північній Кореї [13 фото]
Современная життя в Північній Кореї [13 фото]
         Кілька днів тому було оголошено переможців престижної премії  Sony World Photography Awards , серед яких абсолютно заслужено опинився Ілля Питалєв - фотокореспондент РІА Новини, який показав усім особливості сучасного життя в Північній Кореї. Журі конкурсу із понад 120 тисяч знімків вибрало серію під назвою «Особистість і суспільство. Реальність проти ілюзій ». Роботи переможців фотоконкурсу Sony World Photography Awards будуть перебувати на виставці в Лондоні до 12 травня.
Далі наведені деякі з найбільш повчальних кадрів з поїздки Іллі Піталева до Північної Кореї під час святкувань, присвячених сторіччю з дня народження засновника їхньої держави Кім Ір Сена. Крім однаковості фотографій, зверніть увагу на міміку. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Було дуже важко мати який-небудь план, ідею чи концепцію, під час зйомки в Північній Кореї. Я працюю на найбільше інформаційне агентство в Росії і, за визначенням, повинен проникати в саму суть кожної події. І я хотів сказати, що люди в Північній Кореї існують у своєму власному окремому світі, важкому для розуміння за межами країни. Це суспільство, яке живе з вірою в комунізм і їх лідерів. Магазини порожні, люди страждають. Вони не можуть уявити, що світ може бути іншим  », - розповідає Ілля.

© Ілля Питалєв

Переглядів: 422 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: