DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.49.52
Головна » 2018 » Вересень » 27 » Стрімери - одна з причин популярності королівських битв
14.00.47
Стрімери - одна з причин популярності королівських битв
      Джош Ван Велд, операційний директор розробників Xaviant, відповідальних за The Culling, вважає, що популярність королівських битв у стрімерів багато в чому зумовила стрімкий розвиток цього жанру.
«Мені здається, королівські битви стали першим жанром, який, так би мовити, вибухнув завдяки стрімам. Я не думаю, що вони були б настільки популярні без підтримки стрімерів», - сказав Велд.
На його думку, королівські битви хороші тим, що їх легко освоїти, а присвячені їм трансляції цікаво дивитися. За рахунок цього стрімера вдалося залучити до жанру величезну увагу.
«Геймплей в королівських битвах - це своєрідна версія «Дня бабака» або «Грані майбутнього», тільки тут ви знову і знову переживаєте 20-хвилинний епізод.

Якщо ви знайдете стрімера, який стабільно виграє матчі, то зможете спостерігати свого роду пригоду героя і те, як він стає сильнішим, справляючись з важкими випробуваннями. При цьому кожен раз події розвиваються по-різному.

За цим дуже цікаво спостерігати, а в такі проекти весело грати», - зазначив представник Xaviant.

Що цікаво, The Culling була першою самостійною грою в жанрі «королівська битва», але не зуміла здобути слави.

Нещодавно Xaviant випустили The Culling 2, проте сиквел також не став популярним. Зараз студія зосередилася на розвитку умовно-безкоштовної версії першої частини The Culling.

Джерела: GameTechPCGameSN
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: