DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.27.24
Головна » 2017 » Липень » 10 » Стартап Енді Рубіна зірвав терміни поставки безрамкового смартфона Essential PH-1 без будь-яких пояснень причин і ігнорує запити ЗМІ
14.30.11
Стартап Енді Рубіна зірвав терміни поставки безрамкового смартфона Essential PH-1 без будь-яких пояснень причин і ігнорує запити ЗМІ

      Представляючи в травні свій перший смартфон преміум-класу Essential PH-1 компанія Essential Products, очолюваний батьком ОС Android Енді Рубіном, пообіцяла почати відвантаження пристроїв їх замовникам до 30 червня. Сьогодні на календарі вже 10 липня, тобто, крайній термін минув ще півтора тижні тому, але поставки смартфонів поки так і не почалися.

Журналісти видання Cnet, які поряд з іншими замовили два примірника безрамного смартфона Essential PH-1, направили компанії відповідний запит, попросивши роз'яснити ситуацію і розповісти про причини затримки. Але питання ці, на їхнє здивування, так і залишилися без відповіді, що трохи дивно, враховуючи рівень компанії Essential Products.

На офіційному сайті Essential сказано, що клієнтів, за якими зарезервовані смартфон для покупки, додатково сповістять про появу пристрою в продажу. Але небажання надати чіткий коментар про причини затримки поставок свого першого продукту з боку Essential Products Енді Рубіна засмучує і явно не йде на користь репутації компанії, яка тільки почала свій шлях.

Причиною затримки можуть бути розбіжності з добре відомим виробником аксесуарів Spigen, про які стало відомо незабаром після анонсу смартфона. Нагадаємо, Spigen, раніше зареєструвала торгову марку Essential для своїх зарядних пристроїв, чохлів-акумуляторів і навушників Bluetooth, пригрозила компанії Рубіна судом, якщо та не відмовиться від використання торгової марки Essential. Але це поки достеменно невідомо.

Джерело: Cnet і gsmarena
Переглядів: 52 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: