DVI

Четвер, 27.06.2019, 11.48.42
Головна » 2013 » Січень » 8 » Стали відомі імена переможців фотоконкурсу Nat Geo 2012
17.53.17
Стали відомі імена переможців фотоконкурсу Nat Geo 2012
Стали відомі імена переможців фотоконкурсу Nat Geo 2012

                 Стали відомі імена переможців фотоконкурсу  National Geographic 2012 , на який було відправлено понад 22 тисяч фотографій з 150 країн світу. Переможці були відібрані групою експертів, що складається з фотографів Крістіана Циглера ( Christian Ziegler ), Герда Людвіга ( Gerd Ludwig ) і Деббі Флемінг Каффері ( Debbie Fleming Caffery ). Редакція National Geographic в якості жесту доброї волі зробила фотографії переможців доступними для скачування в якості шпалер на робочий стіл. 


Головний приз, а також переможець в номінації «Природа»:

Ешлі Вінсент ( Ashley Vincent ): « Її звуть Бусаба - індокитайська тигриця, живе в зоопарку Као Кео, Таїланд. Я багато разів фотографувала Бусабу, і мені ставало все важче зробити фотографію, яка хоч чимось відрізнялася б від інших. Саме тому я стала спостерігати за нею більш уважно, в надії зробити який-небудь цікавий кадр. Нарешті, мені випала така можливість, коли Бусаба початку обтрушуватись після купання. Матінка-природа посміхнулася мені в той день!  ».

Переможець у номінації «Люди»:

Міка Альберт ( Micah Albert ).

Переможець у номінації «Місця»:

Ненад Сальіч ( Nenad Saljic ).

Призи глядацьких симпатій:

Традиційне китайське розвага, представлене водним видом спорту.

Східне узбережжя Ісландії.

 Гонка, яка йде по сліду відомого дослідника Руаля Амундсена по плоскогір'ю Хардангервідда, Норвегія. 100 кілометрів через плато - той же самий маршрут Амундсен використовував для підготовки до експедиції на Південний полюс в 1911 році, який до цих пір використовують дослідники. Група, зображена на знімку, використовувала плато в якості підготовки до спроби перетнути Гренландію. 

Червона лисиця, що володіє винятковим слухом, полює за мишею, що сховалася під кіркою снігу.

Цей вид риболовлі можна побачити тільки в Шрі-Ланці. Рибалки підносяться над лінією прибою на конструкції під назвою Петті, встановленої в підставі коралового рифу. Ця фотографія з довгою експозицією показує, наскільки нестійка їх положення.

Зворушливий момент за участю гепарда і її дитинчати. Найшвидше наземна тварина відомо своєю звичкою кидатися на транспортні засоби. Бхор Санджея ( Bhor Sanjeev ): « Мені дуже пощастило зафіксувати цей зворушливий момент ».

Франциска Харліянто ( Fransisca Harlijanto ): « Я була оточена тисячами риб, які рухалися синхронно ... Це був неймовірний досвід ».

Переглядів: 291 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: