DVI

Субота, 20.07.2019, 13.33.41
Головна » 2013 » Травень » 16 » Список найбільш скачуваних додатків Apple усіх часів
17.18.49
Список найбільш скачуваних додатків Apple усіх часів
Спісок найбільш скачуваних додатків Apple всіх времен
        Apple не змусила себе чекати - слідом за анонсом 50-мільярднго завантаження з Apple Store, компанія опублікувала в iTunes рейтинг платних і безкоштовних додатків всіх часів(для  iPhone і iPad ). Щасливчик, ім'я якого поки не називається, отримає подарунковий сертифікат на 10 тисяч доларів.

У січні 2013 року стало відомо, що Apple продала 500 мільйонів iOS-пристроїв (зараз аналітики називають 560 мільйонів), і в середньому на кожен девайс доводиться порядку 90 додатків. App Store був відкритий 10 липня 2008 року. Після 1770 днів (4 років, 10 місяців і 5 днів), на сайті Apple з'явився заповітний лічильник, що в перерахунку на щоденні завантаження еквівалентно понад 28 мільйонам додатків. Тепер поговоримо безпосередньо про самих додатках.

Топ безкоштовних і платних додатків для iPhone:

 Саме так і виглядає перша п'ятірка. Серед безкоштовних додатків популярністю також користуються Viber, Facebook, різні сервіси Яндекса, ігри Fruit Ninja і Angry Birds, ICQ, додаток від Кинопоиск і навіть Twitter. Серед платних додатків наші користувачі воліють гри, універсальні словники і персональні помічники, в тому числі розумний будильник). 

Топ безкоштовних і платних додатків для iPad:

У безкоштовні додатки для планшетів найбільше уваги приділяється різноманітним сервісів і додатків для соціальних мереж, ну і знову-таки іграм. Якщо говорити про платні програмних продуктах, то тут все увагу приділено іграм, включаючи Портировать GTA 3 і GTA Vice City, класику для хардкорних геймерів Machinarium, Minecraft і Infinity Blade. Кому лінь бігати по App Store, можуть подивитися тут ігри для iPad .

Переглядів: 538 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: