DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.53.31
Головна » 2016 » Листопад » 18 » SpaceX запросила у FCC дозвіл на запуск 4425 супутників для роздачі інтернету. І це більше, ніж є на орбіті зараз
10.00.45
SpaceX запросила у FCC дозвіл на запуск 4425 супутників для роздачі інтернету. І це більше, ніж є на орбіті зараз

      Минуло вже чимало часу з тих пір, як ми чули про проект супутникового інтернету SpaceX в останній раз. І ось зараз стало відомо, що компанія Ілона Маска подала заявку у Федеральну комісію із зв'язку США (FCC) про запуск орбітального угрупування супутників для роздачі інтернету. Всього, як зазначено в документі, на орбіту буде відправлено 4 425 супутників.

Вперше про проект супутникового інтернету SpaceX стало відомо на початку 2015 року. Тоді ж компанія Ілона Маска отримала на розгортання глобальної системи супутникового інтернету $ 1 млрд інвестицій від Google і Fidelity.

Кожен апарат, за задумом SpaceX буде важити 386 кілограмів, супутники будуть виводити на орбіти висотою від 1150 до 1325 кілометрів. Територія покриття кожного з супутників буде являти собою еліпс шириною до двох тисяч кілометрів.

Очікується, що після створення повного орбітального угрупування кожен користувач на Землі зможе користуватися бездротовим супутниковим інтернетом на швидкості до одного гігабіта в секунду. Апарати будуть працювати як адаптивна мережа, переводячи вільні канали на ті ділянки планети, де в даний момент знаходиться найбільше активних користувачів.

Коли саме почнеться реалізація проекту, поки невідомо. Раніше Маск говорив, розгортання мережі займе 5 років і буде коштувати близько $ 10 млрд.

Перша стадія, про яку пише SpaceX, - це запуск 800 супутників для створення повного покриття на території США. Кожен апарат буде працювати від п'яти до семи років, після чого зійде з орбіти і згорить в атмосфері.

Цікавий факт, 4425 супутників, які планує запустити SpaceX - це більше сумарної кількості робочих (1400) і неробочих (2600) апаратів, наявного на орбіті вже зараз.

Джерело: businessinsider i meduza
Переглядів: 171 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: