DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.31.47
Головна » 2016 » Листопад » 1 » SpaceX відновить випробування ракет Falcon 9 «найближчими днями» і розраховує повернутися до запусків до кінця року
09.58.47
SpaceX відновить випробування ракет Falcon 9 «найближчими днями» і розраховує повернутися до запусків до кінця року

      SpaceX поки так і не ідентифікувала точну причину недавнього інциденту із загорянням ракети Falcon 9 і пошкодженням стартового майданчика, який змусив компанію перенести комерційні запуски. Але досягнутий в рамках розслідування аварії прогрес дає компанії Ілона Маска всі необхідні підстави говорити про швидке повернення в бізнес. Точніше кажучи, днями розслідування вступило в «прогресуючу стадію», і компанія знайшла достатню впевненість для того, щоб відновити випробування ракет на випробувальному полігоні в МакГрегор (Техас, США) «найближчими днями». У компанії як і раніше розраховують відновити польоти до кінця цього року.

Що ж стосується вищезгаданих зрушень у розслідуванні, комісія SpaceX, що займається розслідуванням аварії, підтвердила попередню версію з витоком гелію в системі, що підтримує тиск в кисневому баку другого ступеня. Першопричина витоку, яка згодом спровокувала вибух, як і раніше не встановлена, але комісії вдалося в точності відтворити умови, що передують поломці, шляхом маніпулювання параметрами тиску і температури в повністю заповненої гелієм резервуарі. Реагуючи належно, SpaceX вирішила доопрацювати систему подачі гелію, щоб вийти на більш високий рівень безпеки в питанні технічного обслуговування ракет Falcon 9.

Своїм останнім оновленням з розслідування SpaceX вбила одразу двох зайців: по-перше, їй вдалося повернути довіру партнерів і переконати їх в тому, що подібних «аномалій» надалі більше не буде, а, по-друге, «вбити» в зародку побоювання щодо виникнення аналогічних проблем в довгостроковій перспективі з пілотованими польотами на Марс.

Джерело: Engadget і SpaceX
Переглядів: 170 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: