DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.40.47
Головна » 2016 » Грудень » 9 » SpaceX відклала своє повернення до запусків до початку наступного року
12.00.43
SpaceX відклала своє повернення до запусків до початку наступного року
      Схоже, в цьому році компанія SpaceX вже не зможе відновити польоти. Компанія Ілона Маска повідомила, що розраховує провести перший після вересневого вибуху запуск ракети Falcon 9 на початку січня наступного року. І це буде запуск супутника Iridium-1 для супутникового провайдера Iridium Communications, який спочатку був намічений на 16 грудня. Тобто, виходить, що повернення SpaceX в лад відкладається ще на місяць.

У опублікованому вчора оновленні по «аномалії», яка призвела до вибуху Falcon 9 в  нещасливе 1 вересня, говориться, що розслідування добігає кінця, але точну дату публікації звіту з результатами виробник поки не називає. Що стосується перенесення дати запуску супутника з 16 грудня на початок наступного місяця, цей час необхідний для проведення розширеного тестування з метою забезпечення максимально можливої міри впевненості в успіху місії.

За останній час про причини вибуху була сказано багато, але простого пояснення ми так і не отримали. Втім, з огляду на недавні заяви Маска, що причина «воістину дивовижна» і подібне в індустрії ракетобудування «відбулося вперше», можна сміливо припустити, що простого пояснення тут може і не бути. А істотно допрацьована система подачі гелію, яка унеможливлює повторення подібного негативного сценарію в майбутньому і забезпечує більш високий рівень безпеки в питанні технічного обслуговування ракет Falcon 9 - найкраще з пояснень. Так чи інакше, наступний запуск дуже важливий для компанії і визначить її подальшу долю.

Джерело: SpaceX
Переглядів: 175 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: