DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.25.19
Головна » 2017 » Січень » 6 » SpaceX нарешті завершила розслідування, назвала причину вересневого вибуху Falcon 9 і призначила дату нового запуску
10.59.51
SpaceX нарешті завершила розслідування, назвала причину вересневого вибуху Falcon 9 і призначила дату нового запуску
      Компанія SpaceX нарешті опублікувала результати розслідування аварії ракети Falcon 9, яка вибухнула під час випробувань двигуна: 1 вересня 2016 року.

Причиною вибуху названо скупчення рідкого кисню в оболонці одного резервуарів зі стисненим під високим тиском гелієм в кисневому баку другого ступеня ракети. Як і говорилося спочатку, кисень вступив в реакцію з композитом, яким посилина конструкція резервуару, і спровокував займання. Зокрема, цьому сприяла низька температура гелію всередині контейнера.

Для запобігання аварій в майбутньому SpaceX вирішила підвищити температуру гелію і повернутися до «перевіреної» процедури завантаження, яка до цього 700 раз проходила без будь-яких накладок. Чим саме відрізнялася процедура перед запуском 1 вересня, не уточнюється. В кінцевому ж результаті SpaceX планує внести зміни в конструкцію резервуарів з гелієм, які виключать можливість повторення подібного негативного сценарію в майбутньому і підвищать безпеку в цілому.

Одночасно було оголошено, що перший після осіннього вибуху запуск Falcon 9 відбудеться 8 січня. Запуск буде здійснений із стартового комплексу на території бази Ванденберг Військово-повітряних сил США в окрузі Санта-Барбара штату Каліфорнії. Ракета доставить на орбіту апарати для супутникового телефонного зв'язку Iridium NEXT. Нагадаємо, що спочатку планувалося запустити ракету 16 грудня 2016 року, але пізніше було оголошено про перенесення запуску на початок 2017 року.

Джерело: SpaceX
Переглядів: 187 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: