DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.40.42
Головна » 2018 » Вересень » 27 » Sony здалася і відкрила можливість кросплатформенної гри на консолі PlayStation 4, першою її отримає Fortnite
08.15.39
Sony здалася і відкрила можливість кросплатформенної гри на консолі PlayStation 4, першою її отримає Fortnite
      Японська компанія Sony нарешті здалася і запустила підтримку кросплатформенної гри на консолі PlayStation 4. Підтримка спільної гри на різних платформах стартує вже сьогодні в бета-режимі, першими довгоочікувану можливість пограти таким чином отримають гравці в Fortnite.

Анонсована підтримка всіх ігрових платформ, включаючи PlayStation 4, Android, iOS, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows і Mac. При цьому Sony зазначила, що кросплатформенність буде працювати з «обраними проектами сторонніх розробників», так що можна очікувати, що деякі ігри все ж не можна буде використовувати в даному режимі.

Щоб пояснити свою позицію по даному приводу, президент і виконавчий директор компанії Sony Interactive Entertainment Джон Кодера опублікував відкритий лист:
«Після всебічного розгляду компанія SIE прийняла рішення про необхідність підтримки крос-платформеної гри в проектах сторонніх розробників. Ми розуміємо, що власники PS4 з нетерпінням чекають цього оновлення, і цінуємо їх терпіння, продемонстроване поки ми шукали шляхи вирішення цієї проблеми.

Першим кроком стане відкрите бета-тестування нової можливості в рамках проекту Fortnite, яке дозволить дослідити кросплатформенну сумісність в рамках ігрового процесу, розвитку і покупок на PlayStation 4, Android, iOS, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows і Mac. Ми бачимо в цьому тестуванні можливість перевірити все необхідне і зробити так, щоб кросплатформенна гра на PlayStation була реалізована по вищому розряду. Само собою, ми не забудемо про досягнення максимального результату як в технічному, так і в соціальному аспекті.

Протягом 24 років ми працювали не покладаючи рук, щоб дарувати нашим користувачам найкращі враження в унікальному стилі PlayStation. На даний момент спільноти деяких проектів стали настільки всеосяжними, що заперечувати необхідність кросплатформенної гри вже неможливо. Визнаючи це, ми провели ретельний аналіз усіх можливих бізнес-моделей, щоб вибрати ту, завдяки якій враження власників PlayStation залишаться всеосяжними, як зараз, так і в майбутньому, коли ми зробимо нашу платформу більш відкритою.

Ця важлива віха зазначає фундаментальну зміну в політиці SIE, і в подальшому ми плануємо дотримуватися вибраного курсу. Як тільки у нас з'являться новини, щодо просування обраним шляхом (в тому числі, конкретні дати бета-тестування і підтримка інших проектів), ми тут же повідомимо вас про них.»
Нагадаємо, що через відсутність підтримки кросплатформенної гри власники консолей Nintendo Switch не могли грати в Fortnite, якщо перед цим грали в цю гру на консолі PlayStation 4.

Джерело: Sony
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: