DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.54.25
Головна » 2018 » Грудень » 27 » Sony запустила сайт My PS4 Life, де показується ігрова історія користувачів консолі PS4
14.02.59
Sony запустила сайт My PS4 Life, де показується ігрова історія користувачів консолі PS4
      Компанія Sony запустила сайт My PS4 Life, на якому публікується цікава статистика про звички і поведінку гравця, пов'язану з використанням ігрової консолі PS4. Тут можна побачити, наприклад, яку першу гру запустив користувач на консолі або найбільш рідкісну отриману нагороду. Також сайт показує, скільки часу гравець провів в трьох найбільш часто запускаємих іграх.


Вся ця статистика показується у вигляді короткого хвилинного ролика. На створення індивідуального відео для кожного гравця може знадобитися до 24 годин. Поки що нова функція орієнтована, в основному, на Європу.

Разом з тим, таку статистику не можна назвати вичерпною. Наприклад, в неї не потрапляють деякі з найновіших ігор і можуть не враховуватися деякі фактори. Зате користувач може побачити, що деякі ігри віднімають сотні (або навіть тисячі) годин його життя. Також можна отримати уявлення про популярність окремих ігор. Наприклад, FIFA в особі двох останніх втілень, залучила понад 30 млн гравців, а часто критикуєма гра Fallout 76 - лише близько 407 тис.

Джерело: Engadget
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: