DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.26.41
Головна » 2016 » Вересень » 2 » Sony випустила комплект аудіофільскої техніки Signature Series, включаючи позолочений плеєр NWM1Z Walkman з цінником $ 3200
14.00.52
Sony випустила комплект аудіофільскої техніки Signature Series, включаючи позолочений плеєр NWM1Z Walkman з цінником $ 3200

      Компанія Sony вирішила порадувати аудіофілів і привезла на виставку IFA 2016 кілька пристроїв з лінійки Signature Series. Серед новинок є плеєри NWM1Z Walkman і NWM1A Walkman, навушники MDR-Z1R і підсилювач для навушників TA-ZH1ES.

Модель NWM1Z Walkman фактично покрита золотом, що відбилося на її вартості. Пристрій пропонується за ціною $ 3200. За запевненням соні, завдяки використанню позолоти вдалося знизити «опір і окислення контактів». Для тих, хто не настільки вимогливий до контактів, пропонується більш доступна модель плеєра NWM1A Walkman. Її ціна встановлена ​​на рівні $ 1200. Обидві версії підтримують Hi-Res формат музики 384 кГц / 32 біт, містять окремі схеми для цифрового і аналогового сигналів, підтримують технологію підвищення якості звуку для файлів з низьким бітрейтом до «майже Hi-Res». Пристрої також підтримують балансне підключення навушників.

До речі, якщо відповідних навушників у користувача немає, то він може придбати їх у Sony. Модель Signature Series MDR-Z1R за ціною $ 2300 якраз підтримує балансне підключення. Вона оснащена 70-міліметровими магнієвими дифузорами, покритими алюмінієвими мембранами і неодимовими магнітами. Щоб домогтися зменшення втрат сигналу і забезпечити натуральне відтворення звуку, використовуються золоті немагнітні роз'єми, покриті сплавом Корзон.

Нарешті, аудіофілам пропонується підсилювач для навушників Signature Series TA-ZH1ES за ціною $ 2200. Він виготовлений в пресованому алюмінієвому корпусі, покликаному усунути небажану вібрацію. Пристрій підтримує можливість використання навушників з балансових і небалансових підключенням.

За весь комплект Signature Series доведеться заплатити $ 7700 при покупці «золотого» плеєра NWM1Z Walkman і $ 5700, якщо замовляти модель NWM1A Walkman.

Джерело: Engadget
Переглядів: 137 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: