DVI

Неділя, 22.04.2018, 16.51.46
Головна » 2016 » Грудень » 9 » Sony продала 50 млн консолей PlayStation 4
09.00.46
Sony продала 50 млн консолей PlayStation 4
      Компанія Sony заявила, що обсяг продажів її ігрової консолі PlayStation 4 на цьому тижні подолав рубіж в 50 млн пристроїв.

Нагадаємо, консоль PlayStation 4 була представлена ​​в листопаді 2013 року. Попередня важлива позначка в 40 млн проданих пристроїв була пройдена в травні цього року. Таким чином, додаткові 10 млн консолей були продані трохи більше ніж за півроку. У загальний обсяг продажів включені оригінальна версія PlayStation 4, нещодавно «схудла» модифікація Sony PlayStation 4 Slim і зовсім нова версія з підвищеною продуктивністю PlayStation 4 Pro. У Sony зазначають, що досягти таких високих результатів допомогли «кращі за весь час продажі в тиждень «Чорної п'ятниці».

На жаль, немає можливості провести пряме порівняння з результатами прямого конкурента в особі Xbox One, так як Microsoft більше не надає інформацію про обсяги продажів своєї консолі. За даними NPD group, в останні місяці продажі Xbox One перевищували показники PlayStation 4 завдяки високому попиту на версію Xbox One S. У серпні NVIDIA припустила, що загальна кількість Xbox One становить 29 млн. Відзначимо, в наступному році Microsoft має намір випустити поліпшену версію своєї консолі з підтримкою 4K - Project Scorpio.

Джерело: The Verge
Переглядів: 128 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: