DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 12.28.09
Головна » 2019 » Січень » 4 » Sony поліпшить системи розпізнавання обличчя в смартфонах за допомогою лазерних 3D сенсорів визначення глибини простору
10.00.30
Sony поліпшить системи розпізнавання обличчя в смартфонах за допомогою лазерних 3D сенсорів визначення глибини простору
      Компанія Sony вже встигла зайняти лідируючі позиції на ринках фотосенсорів (як для смартфонів, так і для бездзеркальних камер) але не має наміру на цьому зупинятися. Компанія прагне зарекомендувати себе в якості постачальника чіпів обробки зображень з набором нових 3D-датчиків нового покоління.

Глава підрозділу Sony по випуску сенсорів Сатоши Йошіхару заявив, що в кінці компанія планує збільшити виробництво чіпів для фронтальних і задніх 3D камер. Це буде відповіддю на попит з боку різних виробників смартфонів. Хоча Йошіхару захоплений потенціалом додатків доповненої реальності, найбільш інтригуючим аспектом цієї нової технології, мабуть, буде покращена ідентифікація користувача за рахунок сканування обличчя.

Системи розпізнавання обличчя в ряді сучасних смартфонів проектують грати невидимих ​​для людського ока крапок на обличчя і визначають деформацію цієї сітки в тривимірному просторі. 3D сенсори використовують лазерні імпульси, які створюють карту глибини свого оточення, вимірюючи, скільки часу потрібно імпульсу, щоб повернутися назад. Йошіхару стверджує, що такий сенсор виробляє більш детальні моделі осіб користувачів і працює на відстані до 5 метрів.

Йошіхару не став уточнювати, які саме виробники смартфонів стануть партнерами Sony і будуть використовувати нові 3D сенсори. В кінці 2017 року циркулювали чутки, що для iPhone 2019 року компанія Apple буде використовувати лазерні 3D сенсори для розпізнавання обличчя користувача.

Джерело: The Verge
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: