DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.46.55
Головна » 2018 » Вересень » 4 » Sony Japan припиняє будь-яку підтримку ігрової консолі PlayStation 2 через 18 років з моменту її виходу
16.00.41
Sony Japan припиняє будь-яку підтримку ігрової консолі PlayStation 2 через 18 років з моменту її виходу
      Підрозділ Sony Japan припинило ремонт ігрової консолі PlayStation 2. Ще в кінці червня компанія розповсюдила повідомлення серед місцевих власників PlayStation 2, в якому вказала крайній термін для запитів на ремонт. Клієнти повинні були до 31 серпня заповнити заявку на післяпродажне обслуговування, і тепер у них є термін до 7 вересня, щоб передати свої пристрої (і будь-які несправні периферійні пристрої) в ремонтне відділення PlayStation Clinic.

Повідомлення Sony про припинення обслуговування консолі PlayStation 2 було оновлено, щоб вказати, що заявки більше не приймаються. Відтепер власникам PS2 в Японії доведеться шукати інші місця, якщо вони хочуть відремонтувати саму продавану ігрову консоль в історії.

Разом з тим, Sony попереджає, що навіть для клієнтів, які слідували описаній процедурі і своєчасно оформили заявки, деякі ремонтні роботи просто можуть бути неможливі через скорочення запасів деталей, які компанія має на складі. Консоль PlayStation 2 була випущена в Японії 4 березня 2000 року, а в США - в жовтні того ж року. Так що виробник забезпечував ремонт свого продукту протягом 18 років.

Джерело: The Verge
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: