DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.22.32
Головна » 2018 » Вересень » 4 » Сьогодні Google виповнилося 20 років
18.00.38
Сьогодні Google виповнилося 20 років
      Рівно 20 років тому, 4 вересня 1998 року двоє 25-річних випускників Стенфордського університету Сергій Брін і Ларрі Пейдж заснували компанію Google, без сервісів і продуктів якої сьогодні дуже складно уявити наше життя. Першим офісом міжнародної компанії, на яку по всьому світу сьогодні працюють десятки тисяч фахівців, був гараж в північній Каліфорнії, орендований друзями у дівчини, з якою зустрічався друг Бріна.

Перш за все зазначимо, що 4 вересня 1998 року - це день, коли була створена сама компанія, домен Google був зареєстрований за рік до цього - 15 вересня 1997 року.

Якщо в кінці 2000 року пошукова система Google обслуговувала понад 100 млн запитів в день, то станом на 2017 рік в розпорядженні компанії знаходилося понад мільйон серверів в центрах обробки даних, які щодня обробляли понад мільярд запитів і 24 петабайт даних.

За минуле двадцятиріччя був пройдений справді грандіозний шлях - вже досить давно Google не просто серце інтернету, а його мозок, очі, вуха і все інше. На сьогоднішній день Google надає масу продуктів і сервісів і продуктів, які користуються не меншою популярністю, ніж її пошукова система.

Як відомо, Google є творцем найпопулярнішої в світі мобільної операційної системи - Android. І це тільки другий (про пошуковик ми вже згадали) з восьми продуктів компанії з більш ніж мільярдом активних користувачів. Інші сім «мільярдників» Google: Drive, YouTube, Gmail, Maps, Play Store і Chrome, який днями відзначив своє 10-річчя. Ще у Google є соцмережа Google+ і персональний помічник Google Assistant, який є одним з найпопулярніших (якщо не найпопулярнішим) на ринку.

Крім того, Google розробляє ноутбуки, смартфони, розумні колонки, гарнітури віртуальної реальності, розумні камери та інші пристрої. Тобто, Google охоплює найрізноманітніші аспекти життя користувачів.

Залишається додати, що ще три роки тому у веденні Google знаходилося ще більше проектів і напрямів в абсолютно різних областях. Але після реструктуризації зі створенням холдингу Alphabet, яка завершилася в 2017 році, самоврядні автомобілі, інтернет-стратостати, «еліксир молодості» та інші багато обіцяючі розробки були виділені в окремі компанії.

Відзначимо, що раніше Google відзначала свій день народження 7 вересня, але останнім часом святкові логотипи до дня народження з'являються на головній сторінці пошуковика 27 вересня. Але, як би там не було, не має особливого значення, коли саме Google святкує свій день народження, головне, щоб компанія і далі продовжувала радувати нас своїми сервісами і продуктами ще багато-багато років. З днем ​​народження, Google!
Переглядів: 22 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: