DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.11.29
Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Соцмережа Google+ закривається
16.00.02
Соцмережа Google+ закривається
      Про неминуче закриття соціальної мережі Google+ почали говорити відразу після відходу її творця Віка Гундотра в 2014 року. Потім через рік Google відокремила Google+ від YouTube та інших своїх сервісів, давши черговий недвозначний натяк на те, яке майбутнє чекає цей проект. І ось на цьому тижні Google нарешті зважилася на крок, який назрів уже досить давно - пошуковий гігант оголосив про закриття соцмережі Google+. Відразу обмовимося, що соцмережу закриють для користувачів, причому процес цей розтягнеться на 10 місяців і завершиться в серпні 2019 року. Після цього Google+ продовжить своє існування у вигляді відлуння для корпоративних користувачів.

Оголошенню про закриття соцмережі передувало ще одне повідомлення щодо існуючої в період з 2015 по 2018 роки уразливості в API Google+, яка торкнулася 500 тисяч акаунтів. Через цю помилку сторонні розробники могли отримати доступ до конфіденційних даних користувачів. В Google уразливість виявили тільки в березні 2018 року. Примітно, що пошуковий гігант вирішив повідомити про це тільки зараз, пояснивши своє мовчання відсутністю будь-яких свідчень того, що хто-небудь знав і використовував цю прогалину в своїх цілях.

Безсумнівно, ця вразливість зіграла свою роль у винесенні вироку Google+, але, мабуть, головною причиною все ж є низька популярність проекту. За даними Google, останнім часом 90% призначених для користувача сесій тривають менше 5 секунд.

І хоча закриття Google+ було цілком очікуваним кроком, викликає подив те, наскільки довго Google відтягувала цей момент, з огляду на набагато більш успішні проекти, закритих пошуковим гігантом раніше. Згадати хоча б той же поштовий сервіс Inbox.

Джерело: Google
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: