DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.41.09
Головна » 2018 » Травень » 16 » Соціальні мережі негативно впливають на самооцінку жінок
17.09.33
Соціальні мережі негативно впливають на самооцінку жінок

      Психолог Мартін Графф з колегами з Університету Південного Уельсу провів невелике дослідження, яке показало, що дівчата, які приділяють багато уваги соцмережам, визнають худобу надмірно привабливою і прагнуть до неї. Про результати вчений розповів на науковій конференції в Ноттінгемі.

Відзначимо, що в дослідженні взяли участь сто студенток. Їх розділили на чотири групи - відповідно до часу, проведеного в соціальних мережах (враховувалися Facebook, Instagram і Pinterest). В першу групу потрапили дівчата, які витрачали на них менше 30 хвилин в день, далі цей показник збільшувався на півгодини: так, респонденти четвертої групи проводили в соцмережах більше півтори години в день.

В ході дослідження учасниці відповідали на запитання анкети, яка вимірювала три показника: ступінь згоди з образом «ідеального тіла», який популяризується в суспільстві, ступінь стурбованості тим, як інші люди сприймають їх власне тіло, і мотивація до схуднення. Рівень об'єктивації визначався завдяки оцінці, яку студентки давали заявами на кшталт «худі дівчата - більш привабливі».

Дослідники виявили, що учасниці, які проводили в соцмережах більше години в день, отримали найвищі показники у всіх трьох категоріях. Таким чином, дівчата, які довше залишалися в соцмережах, були менш задоволені своїм тілом і більше прагнули до схуднення.

«Ми продемонстрували, що часте відвідування сервісів, де люди викладають власні фотографії для порівняння з іншими, пов'язане з нездоровим ставленням до тіла і тому, які зусилля для цього необхідні», - прокоментував результати дослідження Мартін Графф.


Джерело: Naked Science
Переглядів: 53 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: