DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.40.07
Головна » 2016 » Листопад » 10 » Смартфонів Lenovo більше не буде: нові моделі будуть випускатися виключно під брендом Moto
09.00.58
Смартфонів Lenovo більше не буде: нові моделі будуть випускатися виключно під брендом Moto

      Компанія Lenovo вирішила відмовитися від використання свого бренду в назвах випускаємого нею смартфонів. Всі майбутні пристрої від цього виробника будуть носити бренд Moto. Разом з тим, для сегментів комп'ютерів і ноутбуків планується і далі використовувати бренд Lenovo.

Очевидно, таке рішення було прийнято після аналізу не найбільш вражаючих фінансових результатів компанії. Так, сукупні продажі смартфонів в рамках брендів Lenovo і Moto за рік знизилися на $ 2 млрд, хоча в порівнянні з попереднім кварталом фіксується зростання продажів на 20%.

Головний виконавчий директор Lenovo Yang Yuanqing зазначив, що навіть незважаючи на той факт, що продажі смартфонів продемонстрували незначне зростання, основний дохід компанія отримує від продажу комп'ютерної техніки. Щорічно доходи від цього напрямку бізнесу формують близько 70% усієї виручки.

Разом з тим, в Lenovo відбулися і деякі кадрові перестановки. Xudong Chen залишає свої посади співпрезидента і виконавчого віце президента. Його змінить Gina Qiao - колишній виконавчий віце президент по кадровій політиці. Раніше вона також була головним директором зі стратегії компанії, а також керівником відділу маркетингу.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 216 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: