DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.00.29
Головна » 2018 » Вересень » 4 » Смартфони Samsung Galaxy Note 9 і Apple iPhone X порівняли на міцність в дроп-тесті [відео]
10.00.38
Смартфони Samsung Galaxy Note 9 і Apple iPhone X порівняли на міцність в дроп-тесті [відео]
      Автор youtube-каналу PhoneBuff провів цікаве дослідження, в якому спробував з'ясувати, що станеться зі смартфонами Samsung Galaxy Note 9 і Apple iPhone X, якщо скинути їх з висоти на тверду поверхню. На відміну від більшості любителів, які кидають смартфони вручну, автор даного відео підходить до процесу професійно - він зібрав спеціальну автоматизовану установку, яка в точності повторює умови випробувань для кожного учасника.

Перший же раунд, в якому смартфони кидають на задню панель, привів до плачевних для Samsung Galaxy Note 9 результатами - його спинка покрилася павутиною тріщин. У другому раунді випробувань смартфони кидали на кут корпусу, тобто удар припадав не на скло, а на металеву рамку. У цьому випадку обидві моделі відбулися невеликими подряпинами.

А ось при падінні на передню панель і Samsung Galaxy Note 9 і Apple iPhone X не змогли вберегти свої екрани. Південнокорейський смартфон і тут впорався трохи гірше, так як тріщини покрили більшу поверхню екрану, ніж у випадку з iPhone X. Втім, навіть невелике ушкодження «яблучного» екрану все одно спричинить необхідність його заміни, так що однозначного переможця тут немає.

Так як обидва смартфона зберегли свою працездатність після трьох раундів дроп-тесту, PhoneBuff вирішив провести бонусний раунд, в якому обох учасників кидали з висоти 1,5 метра кілька разів поспіль. У iPhone X перестав працювати жест виклику кнопки Home вже після п'ятого кидка, в такому варіанті користуватися ним не можна. А ось Samsung Galaxy Note 9 стійко переніс всі десять кидків - незважаючи на тріщини, його сенсорний екран і інші компоненти продовжили працювати.

У підсумку, за результатами тестування виграв iPhone X з результатом 36 балів, тоді як Galaxy Note 9 отримав 33 бали. Цікаво, що під час порівняння моделей попереднього покоління Galaxy Note 8 і iPhone 7 на першому місці опинився Samsung з результатом 25 балів, тоді як представник Apple набрав лише 21 бал.

Джерело: PhoneBuff
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: