DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.31.50
Головна » 2016 » Серпень » 4 » Смартфони на Windows 10 Mobile почнуть отримувати свій Anniversary Update 9 серпня
13.30.41
Смартфони на Windows 10 Mobile почнуть отримувати свій Anniversary Update 9 серпня

      Як ми вже повідомляли, вчора Microsoft випустила оновлення Windows 10 Anniversary Update для ПК і планшетів, а тепер настала черга Windows-смартфонів. І хоча в цілому нічого революційного в оновленні Anniversary Update для Windows 10 Mobile немає, проте, Microsoft планує почати його поширення 9 серпня. На це вказує повідомлення в Twitter, опубліковане від імені Microsoft Lumia India і виявлене ресурсом Neowin. Сумісні смартфони почнуть отримувати оновлення вже з наступного тижня.

По суті, в цілому оновлення Windows 10 Mobile Anniversary Update - ті ж яйця, тільки в мобільний профіль. Тобто, розробники взяли нововведення з Windows 10 Anniversary Update для ПК і адаптували їх для мобільних пристроїв.

Стандартний додаток «Камера», який тепер відображається на екрані блокування замість кнопки «Назад» отримало режим панорами.

Також Microsoft додала в ОС Windows 10 Mobile новий додаток Skype. Це той же універсальний Skype, який використовується в настільній версії Windows 10, і він значно краще в усіх аспектах, ніж «щастя» для Windows Phone. Так як інші універсальні додатки живуть окремим від Windows 10 Mobile життям і оновлюються самі по собі, змін в них небагато.

Розділ з настройками трохи видозмінився. Кожен підрозділ тепер виділений власною іконкою, щоб користувачам було легше знаходити потрібні налаштування. Центр повідомлень навчився розставляти пріоритети і повідомляти про нові події в порядку їх важливості - спочатку найважливіші, а потім менш істотні.

Ще одне нововведення - управляти медіа контентом тепер можна прямо на екрані блокування.

З іншого можна відзначити підтримку сканерів відбитків пальців, як і було обіцяно, новий додаток Microsoft Wallet, що забезпечує можливість здійснення безконтактних платежів на смартфонах Lumia 650, 950 і 950 XL.

Чимало уваги розробки приділили голосовому помічнику Cortana. У числі іншого Cortana навчилася відстежувати місце розташування смартфона. Зрозуміло, не обійшлося і без нових смайликів Emoji.

Джерело: The Verge
Переглядів: 234 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: