DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.48.18
Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Смартфони Google Pixel сильно програють Apple iPhone 7 по продуктивності
16.31.46
Смартфони Google Pixel сильно програють Apple iPhone 7 по продуктивності

      Анонсуючи свої нові смартфони Pixel і Pixel XL у вівторок, компанія Google без зайвої скромності називала їх «кращими» на ринку за частиною можливостей камери. Але як йдуть справи з усім іншим, наприклад, з продуктивністю? На це питання відповідь дають перші результати тестів Google Pixel в популярному тестовому ПЗ Geekbench.


Нагадаємо, серцем нових смартфонів Google Pixel служить однокристальна система Snapdragon 821. Отже, в однопоточном режимі Google Pixel набирає близько 1600 балів, в багатопотоковому - 4100 балів. Для порівняння, смартфон iPhone 7, в якому використовується найпродуктивніша на сьогоднішній день мобільна SoC в особі Apple A10 Fusion, в аналогічному тесті набирає близько 3400 і 5500 балів відповідно. Як бачимо, різниця більш ніж істотна.

Зрозуміло, тільки по одним результатами тестів неможливо зрозуміти реальну швидкодію смартфонів при щоденному використанні, оскільки в даному випадку багато залежить від ПО, особливо коли мова йде про пристрої на різних операційних системах. Але ось у чому вони допомагають швидко зорієнтуватися, так це в чистій обчислювальній потужності мобільних платформ. І як добре видно, Apple A10 Fusion з її чотирма процесорними ядрами сильно випереджає SoC Snapdragon 821, в конфігурацію якої входить чотири процесорних ядра Kryo.

Джерело: Gizmochina
Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: