DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.18.54
Головна » 2016 » Вересень » 6 » Смартфони Google Pixel і Pixel XL вийдуть на ринок під управлінням ОС Android 7.1
16.00.05
Смартфони Google Pixel і Pixel XL вийдуть на ринок під управлінням ОС Android 7.1

      Компанія Google тільки-тільки почала оновлювати пристрої Nexus до Android 7.0 Nougat, тоді як інші в кращому випадку отримають «нугу» до кінця цього року, треті - на початку наступного. І це ще непоганий варіант, адже власники старіших моделей взагалі не отримають оновлення Android 7.0 Nougat. Тим часом, нові смартфони Google Pixel і Pixel XL, які нам представлять вже в наступному місяці, вийдуть на ринок під управлінням ОС Android 7.1. Джерелом цих відомостей виступає надійний інсайдер LlabTooFeR.

Справа в тому, що призначена для користувача версія Android 7.0 Nougat, яка вийшла в кінці минулого місяця, включає далеко не всі нововведення, які містилися в раніше опублікованих в мережі тестових збірках Maintenance Release 1 (MR1). Якщо вірити джерелу, все тому, що під Maintenance Release 1 ховається версія 7.1, а не базова 7.0. Що стосується головних відмінностей, то це нова версія фірмової оболонки, про яку ми вже розповідали раніше, голосовий помічник Google Assistant і повноцінна підтримка платформи віртуальної реальності Daydream.

Очікується, що зі смартфонами Google Pixel і Pixel XL покажуть нову версію медіаадаптера Chromecast з підтримкою трансляції відео дозволом 4K, а також референсний дизайн гарнітури віртуальної реальності Daydream VR.


Джерело: Slashgear
Переглядів: 118 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: