DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.58.12
Головна » 2018 » Червень » 14 » Смартфонам Samsung Galaxy S10 і LG G8 приписують «розмовляючі» дисплеї, що займають 100% площі лицьової панелі
15.00.44
Смартфонам Samsung Galaxy S10 і LG G8 приписують «розмовляючі» дисплеї, що займають 100% площі лицьової панелі
      У смартфона Vivo NEX з дуже високим співвідношенням площі екрану до площі лицьової панелі (91,24%) гучномовці вбудовані під поверхню дисплея. Відповідна технологія називається Screen SoundCasting Technology і за своєю суттю є аналогом розробки, яку свого часу Xiaomi застосувала в смартфоні Mi Mix. Нові дані вказують на те, що майбутні флагманські смартфони Samsung Galaxy S10 і LG G8 (назви приблизні) теж будуть використовувати подібного роду технології. Це, в числі інших нестандартних компонувальних рішень, як очікується, дозволить конструкторам досягти співвідношення, близького до 100%. Іншими словами, в Galaxy S10 і LG G8 екрани можуть займати вже всі 100% лицьовій панелі.


Власне, ще в кінці травня в рамках виставки Society of Information Displays 2018 компанія Samsung вперше розповіла про концепцію технології Sound on Display. Тоді ж був показаний інженерний прототип Samsung Galaxy S9+, у якого роль розмовного динаміка виконував екран. Говорячи конкретніше, звук передавався до вуха людини за допомогою вібрацій.

Як стверджується, відповідна технологія Samsung дозволить екрану, точніше, певній частині екрану смартфона (піктограма вуха на зображенні вище) вібрувати в частотному діапазоні 100-8000 Гц. Цього має бути достатньо, щоб чітко чути співрозмовника навіть в галасливому оточенні. Одне з джерел навіть вказує точну діагональ екрану Samsung Galaxy S10 - 6,2 дюйма. Екран такого ж розміру встановлений в актуальній моделі S9+. Це мимоволі наштовхує на думку, що Samsung Galaxy S10 завдяки істинній безрамковості запропонує чисті 6,2 дюйма в більш компактом корпусі.

Що стосується LG, в асортименті виробника вже є серійні пристрої з екранами, що розмовляють - телевізори LG Crystal Sound OLED. Компанії LG тільки залишилося поширити технологію на смартфони.

Джерело: ETNews i gizmochina
Переглядів: 56 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: