DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.32.43
Головна » 2017 » Січень » 5 » Смартфон Samsung Galaxy S8 може отримати аналог функції Microsoft Continuum
10.47.30
Смартфон Samsung Galaxy S8 може отримати аналог функції Microsoft Continuum
      Ресурс AAWP поділився зображенням, яке отримав від власного джерела і яке нібито призначене для майбутньої презентації флагманського смартфона Samsung Galaxy S8. Судячи з наведених на ньому даними, південнокорейський гігант розробляє якусь варіацію функції Continuum, що забезпечує можливість перетворення смартфона з Windows 10 Mobile в своєрідну заміну настільного ПК шляхом підключення зовнішнього дисплея і периферії, тільки для Android. Розробка проходить під назвою Samsung Desktop Experience.

Як видно, рішення Samsung повністю копіює ідеї, закладені в Continuum. За допомогою кабелю смартфон підключається до зовнішнього монітора, а потім, використовуючи бездротове з'єднання Bluetooth, можна підключити клавіатуру і мишу. Шляхом ось таких ось нехитрих маніпуляцій смартфон перетворюється в повноцінне робоче місце з усіма наслідками, що випливають перевагами начебто декількох робочих столів і підтримки багатозадачності.

Звичайно, за достовірність інформації на зображенні ніхто ручатися не буде, але рішуче заперечувати щось подібне поки не варто. Подібна можливість зайвою безумовно не буде і цілком може стати однією з відмінних рис флагманської лінійки смартфонів Samsung. До того ж, продуктивності актуальних однокристальних систем для смартфонів вже давно більш ніж достатньо для реалізації подібної функціональності.

Джерело: AAWP
Переглядів: 179 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: