DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.31.45
Головна » 2017 » Вересень » 11 » Смартфон Samsung Galaxy Note8 заробив у iFixit стільки ж балів, скільки і Galaxy S8 / S8 +
17.00.33
Смартфон Samsung Galaxy Note8 заробив у iFixit стільки ж балів, скільки і Galaxy S8 / S8 +
      Фахівці iFixit, що розбирають електронні пристрої з метою оцінки їх ремонтопридатності, дісталися до новенького смартфона Samsung Galaxy Note8.

З огляду на, що нинішні флагманські смартфони Galaxy S8 і Galaxy S8 + в свій час заробили у iFixit за ремонтопридатність лише по чотири бали, очікувати високих результатів нової моделі особливо не варто. Власне, забігаючи вперед, смартфон Samsung Galaxy Note8 отримав ту ж оцінку - чотири бали. Як завжди, за підсумками розбирання був змонтований відеоролик, в якому відзначені сильні і слабкі сторони конструкції.

Розбирання смартфона починається з демонтажу скляної панелі, що прикриває тильну сторону.
На даному етапі ніяких особливих труднощів фахівці iFixit не відчували, але звернули особливу увагу на кабель для підключення сканера відбитків пальців, який можна по необережності легко пошкодити.

Після цього необхідно викрутити декілька гвинтів, що утримують внутрішню частину шасі, зняти антену NFC, котушку бездротової зарядки і динамік.
Акумулятор приклеєний до корпусу великою кількістю клею, так що витягти його - вельми непросто. Відзначається, що в порівнянні з попередником змінилося його місце розташування - він переїхав від краю практично в центр. До слова, вібромотор теж змінив «місце прописки» і переїхав в правий нижній кут, так що звична схема розміщення цих компонентів тепер в минулому. Акумулятор виготовлений Samsung SDI; він характеризується напругою 3,85 В і ємністю 12,71 Вт ∙ год (3300 мА ∙ год). Це на 6% менше, ніж у Note7 (13,48 Вт ∙ год), але трохи більше в порівнянні з відновленою версією Note7 Fan Edition (12,32 Вт ∙ год).

Більшість використовуваних компонентів ідентичні таким у актуальних флагманів сімейства Galaxy S і конкуруючих моделей.
На друкованій платі розташувалися здвоєна мікросхема SoC Qualcomm Snapdragon 835 і оперативна пам'ять Samsung K3UH6H60AM-NGCJ 6 GB LPDDR4X SDRAM, мікросхема флеш-пам'яті Samsung KLUCG4J1ED-B0C1 об'ємом 64 ГБ, звуковий кодек Qualcomm WCD9341, підсилювач потужності Skyworks 78160-11, контролер Wacom W9018, Wi-Fi-модуль Murata KM7628048, мікросхему управління живленням Qualcomm PM8986 і інші мікросхеми.

Усередині новинки знайшлося місце і для тоненької теплової трубки, яка вже стала обов'язковим елементом конструкції флагманських смартфонів.

В цілому, як уже зазначалося вище, пристрій запрацював чотири бали з десяти можливих (максимальний бал 10 відповідає найбільш легко піддається ремонту пристроїв). До плюсів віднесена модульність конструкції, що дозволяє без особливих зусиль замінювати деякі елементи, а також використання стандартних гвинтів Phillips. Бали були зняті за те, що для заміни дисплея доведеться розібрати апарат повністю, величезна кількість клею, яким кріпляться до корпусу акумуляторні елементи, а також складність відділення скляної панелі тильної частини, з якої починається будь-який ремонт.

Джерело: iFixit
Переглядів: 173 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: