DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.37.28
Головна » 2017 » Вересень » 8 » Смартфон Samsung Galaxy Note8 з честю витримав випробування JerryRigEverything
12.00.48
Смартфон Samsung Galaxy Note8 з честю витримав випробування JerryRigEverything
      Ще не встигли початися фактичні продажі новенького флагмана Samsung Galaxy Note8, а добре відомий нашим читачам вандал ентузіаст, що ховається під псевдонімом JerryRigEverything, вже отримав в свої руки даний пристрій і, звичайно ж, випробував його на міцність. Апарат був підданий стандартному набору знущань: подряпин ножем, нагріву запальничкою і згинання руками. Як завжди, все було знято на відео. Забігаючи наперед відзначимо, що апарат показав себе гідно.

Спроба зігнути пристрій входить в список інших знущань, начебто нагріву запальничкою і дряпання екрану ножем, які робить якийсь JerryRigEverything, що публікує результати своїх «тестів». Новинка південнокорейського виробника виявилася вельми стійкою до варварського поводження.
$CUT$

Випробування ножем показало очікуваний результат. Як і більшість флагманських смартфонів, Galaxy Note8 отримав захисне скло, яке можна подряпати лише матеріалом з твердістю не менше 6 по шкалі Мооса. А ось металевий корпус, так само як і пластиковий корпус входить в комплект поставки електронного пера S Pen, подряпати цілком можливо. Камера теж прикрита склом, так що ключами не подряпати, чого не скажеш про покриття сканера відбитків пальців, яке легко здирається, хоча це анітрохи не впливає на його працездатність.

До нагріву стійкість у смартфона вже не така висока. - після 10 секунд над полум'ям запальнички на екрані в місці контакту з'явився помітний білий слід, який згодом повністю не зник. Так, панелі AMOLED, на відміну від LCD, ніколи не відрізнялися особливою стійкістю до нагрівання, але у Galaxy S8 справи з цим йдуть куди краще - навіть після 30 секунд нагріву ніяких слідів не залишилося. Втім, тут нема про що переживати, оскільки в процесі експлуатації пристрою не доводиться стикатися з таким поводженням.

Основний інтерес в разі випробувань JerryRigEverything викликає тест на вигин, який Galaxy Note8 витримує без жодних проблем. Міцність і металевий каркас, і обох скляних панелей досить висока, так що зігнути смартфон руками середньостатистичній людині не вийде.

Джерело: JerryRigEverything
Переглядів: 162 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: