DVI

Субота, 18.08.2018, 12.56.08
Головна » 2018 » Липень » 27 » Смартфон Oppo Find X провалив тест на згинання
17.09.00
Смартфон Oppo Find X провалив тест на згинання

      Недавно представлений смартфон Oppo Find X з інноваційною моторизованою секцією з камерами потрапив в руки відомого руйнівника гаджетів JerryRigEverything. Він провів ряд традиційних тестів і визначив, наскільки міцним є новинка і наскільки добре вона здатна протистояти негативним зовнішнім впливам.

Звичайно ж, найбільший інтерес викликає висувною блок камер. У піднятому стані блок помітно рухається в різних напрямках. Це говорить про те, що пил та інші дрібні частинки можуть проникати всередину рухомих частин і з часом викликати їх поломку.

Дисплей смартфона Oppo Find X покритий захисним склом Gorilla Glass 5. Воно забезпечує досить хороший рівень захисту. Залишити дрібні подряпини на склі можна лише при впливі предметами з 6-м рівнем твердості за шкалою Мооса. При впливі предметами з 7-м рівнем твердості за шкалою Мооса на склі залишаються більш помітні і глибокі пошкодження. При цьому скло покриває всю лицьову панель, коли блок камер втоплений в корпусі. В результаті, подряпати гострим металевим предметом вдалося лише крихітну металеву решітку розмовного динаміка. Задня панель також виконана зі скла, яке нелегко подряпати гострими предметами. Бічні грані смартфона і кнопки на них виготовлені з металу і досить легко дряпаються гострими предметами. У блоці камер скляне покриття об'єктивів виявилося досить міцним, воно добре протистоїть появі подряпин. Подряпати вдалося лише зовнішнє покриття спалаху.

Після впливу відкритим вогнем на дисплеї протягом 14 секунд на екрані залишилося вигоріла пляма. Це постійне пошкодження, яке не відновлюється з плином часу. Така особливість AMOLED дисплеїв.

У тесті на згинання смартфон Oppo Find X проявив себе не з кращого боку. По-перше, в результаті прикладання сили корпус смартфона згинається більше, ніж у більшості інших пристроїв. По-друге, через такий вигин можна пошкодити панель дисплея, а також захисне скло як на лицьовій, так і на задній панелях. Як зазначає JerryRigEverything, близько 90% смартфонів, що побували в його руках, зберігають цілісність конструкції після тесту на вигин. Що стосується Oppo Find X, то сідати на нього або наступати після падіння вкрай небажано, тому що апарат може не пережити подібного поводження.

Після невдалого завершення тесту на вигин JerryRigEverything зміг вручну відокремити задню скляну панель, щоб ближче поглянути на підйомний механізм блоку камер.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: