DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.04.29
Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Смартфон OnePlus 6T гідно показав себе в випробуваннях на міцність JerryRigEverything
18.00.44
Смартфон OnePlus 6T гідно показав себе в випробуваннях на міцність JerryRigEverything
      Відразу ж після офіційного анонсу нового смартфона OnePlus 6T відеоблогер JerryRigEverything отримав в своє розпорядження новинку і влаштував їй традиційні тести на міцність.

Дисплей смартфона OnePlus 6T покритий захисним склом Gorilla Glass 6. Воно забезпечує досить хороший рівень захисту. Залишити дрібні подряпини на склі можна лише при впливі предметами з 6-м рівнем твердості за шкалою Мооса. При впливі предметами з 7-м рівнем твердості за шкалою Мооса на склі залишаються більш помітні і глибокі пошкодження. При цьому скло покриває майже всю лицьову панель, включаючи сенсор відбитків пальців, який тепер розміщений під дисплеєм. Подряпати захисне скло звичайними металевими предметами (ключами або монетами) не виходить, так що поява подряпин, що впливають на роботу сенсора, смартфону не загрожує. Як зазначалося вище, предмети з 6-м рівнем твердості за шкалою Мооса все ж можуть залишити незначні подряпини на склі, але на роботу сканера відбитків пальців вони не впливають. Фронтальна камера захищена тим же склом, що і дисплей, а тому на ньому не залишаються подряпини при впливі звичайними металевими предметами. Над камерою є невеликий отвір динаміка без видимої металевої решітки. Дряпатися тут просто нема чому.

Бічні грані корпусу смартфона OnePlus 6T виготовлені з анодованого алюмінію. При впливі на них гострими металевими предметами верхнє покриття чорного кольору можна зняти. Кнопка включення живлення і регулятор звуку виготовлені з металу, і теж можуть подряпатися при впливі металевими предметами.

Задня панель смартфона OnePlus 6T добре протистоїть появі подряпин. Деякі гострі предмети можуть залишити невеликі потертості, які потім легко усуваються. Однак при впливі твердими предметами можуть залишатися не видаляємі подряпини. Вплив металевими предметами на об'єктиви подвійний камери і подвійний спалаху на призводить до появи подряпин.

Смартфон OnePlus 6T містить Optic AMOLED дисплей. Після впливу відкритим вогнем на дисплей протягом 30 секунд на дисплеї не проявилося ніяких результатів впливу.

У тесті на згинання смартфон OnePlus 6T проявив себе цілком гідно. У момент прикладання сили невеликий вигин спостерігається, але після припинення дії пристрій набуває первісну форму. Скляні панелі не тріснули, а металева рамка не погнулася.

Таким чином, смартфон OnePlus 6T з честю витримав усі знущання і зберіг цілісність конструкції і працездатність. Лише вплив дуже твердими предметами може залишити подряпини на ньому.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: