DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.37.31
Головна » 2017 » Червень » 23 » Смартфон OnePlus 5 шахраює при проходженні тестів продуктивності
09.00.11
Смартфон OnePlus 5 шахраює при проходженні тестів продуктивності

      Недавно представлений смартфон OnePlus 5 шахраює при проходженні тестів продуктивності. Про це заявляє ресурс XDA.


Відзначається, що вбудоване програмне забезпечення смартфона визначає, коли на ньому запускаються тестові програми, після чого підвищує частоту процесора до максимального значення 1,9 ГГц. У такому режимі процесор працює практично на протязі всього часу тестування. Моніторинг з інтервалом 100 мс показав, що на максимальній частоті процесор працює 95% часу. Однак в тому випадку, коли вдалося обійти механізм визначення запуску тестового додатка, робота на максимальній частоті була зафіксована лише в 24,4% часу.
Відповідно, тестовий пакет GeekBench 4 продемонстрував різні результати для мультиядерного тесту. Так, версія GeekBench 4 з Play Store демонструвала результат на рівні 6650-6700 балів. У той же час як власна збірка GeekBench 4, яка не визначалась вбудованим ПО смартфона в якості тестового додатка, демонструвала результат на рівні 6300-6350 балів. Результат теж цілком хороший, але все ж не настільки високий, як у спеціальному режимі роботи. Але саме цей результат дає більш реальну оцінку продуктивності смартфона OnePlus 5 при типовому використанні.
Слід додати, що для одноядерного тесту тестовий пакет GeekBench 4 з Play Store продемонстрував менший результат, ніж власна збірка XDA. Хоча відставання було незначним.

Джерело: XDA
Переглядів: 105 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: