DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.22.41
Головна » 2018 » Вересень » 28 » Смартфон Google Pixel 3 XL засвітився на відео: поліпшені камера і вібровідклик
16.00.07
Смартфон Google Pixel 3 XL засвітився на відео: поліпшені камера і вібровідклик

      Протягом останніх двох місяців відбулося безліч витоків живих фотографій смартфона Google Pixel 3 XL. Передбачається, що з заводу була вкрадена передсерійна партія смартфонів, які вже встигли надійти в продаж за ціною близько $ 2000. Хоча не можна виключати, що це був навмисний витік з метою вивчити відгуки громадськості. У будь-якому випадку, один з таких екземплярів засвітився на відео на російськомовному каналі Rozetked.

Автор поділився своїми враженнями щодо дизайну смартфона Google Pixel 3 XL, розповів про основні відмінності від моделі попереднього покоління і згадав про деякі поліпшення.

Зокрема, його вразив новий модуль тактильного зворотного зв'язку. Також автор відзначив, що Google Pixel 3 XL зберіг такі ж розміри, як і попередник, але при цьому отримав збільшений дисплей. З недоліків він зазначив виступаючий з корпусу модуль камери на задній панелі. Що стосується самої камери, то вона забезпечує відмінні результати при зйомці і перевершує можливості камер Galaxy Note9 і iPhone Xs.

Також ведучий згадує загадкову версію Ultra, про яку ходять чутки, але практично немає ніяких відомостей. Чи справді Google випустить смартфон Pixel 3 XL саме в такому вигляді, як пристрій засвітилося на витоках, і чи буде версія Ultra, ми дізнаємося вже через 2 тижні. Презентація смартфонів серії Google Pixel 3 запланована на 9 жовтня.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 20 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: