DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.05.50
Головна » 2013 » Травень » 23 » Слухайте звуки кав'ярні, щоб краще працювати
11.14.08
Слухайте звуки кав'ярні, щоб краще працювати
       Коли працюєш в тишині, то дуже відволікаєшся на різноманітні думки. В шумних місцях факторів зниження уваги і так вистачає. За допомогою сайту Coffitivity Ви можете контролювати рівень шуму так, щоб він найкраще впливав на Вас.  

Спершу ідея здається дивною, якщо не дурною. Але розробники сервісу так не вважають. Перейшовши на сайт Coffitivity бачимо, що він входить у 50 кращих сайтів 2013 року по версії журналу TIME, про нього написано, наприклад у Popular Science та багато інших. Та й сама ідея не прийшла до засновників сервісу уві сні, адже дослідження впливу шуму на працездатність людини, що проводились у 2012 році (досі ніхто цього не досліджував!) довели його позитивний вплив при певних умовах.

Щодо умов: на сайті рекомендують, щоб звук Вашої музики був трішки гучніший аніж записаний шум кав'ярні, а загальний шум не повністю придушував звуки навколо Вас. Щоб Ви не гадали: звуки кав'ярні записані, довжина «треку» становить 10 хвилин. Дослідження впливу шуму на людину ще не завершені. Точно доведено, що шум може покращувати робочий стан людини, та не повністю нам відомо який саме гамір, наскільки гучний, тип роботи, зовнішні чинники (час доби, характер...), а також чи повинен характер і тип гамору змінюватися.

Питань багато, та треба перевірити на собі. Якраз підійшла пора писати курсову роботу =).
Переглядів: 201 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: