DVI

Субота, 21.07.2018, 22.07.55
Головна » 2018 » Липень » 9 » Сліпий чотириногий робот Cheetah 3 здатний підніматися по сходах, стрибати і зберігати рівновагу при зовнішніх впливах
08.03.17
Сліпий чотириногий робот Cheetah 3 здатний підніматися по сходах, стрибати і зберігати рівновагу при зовнішніх впливах
      Група дослідників з MIT створила чотириногого робота Cheetah 3, який здатний ходити, бігати, стрибати, підніматися по сходах і зберігати рівновагу при зовнішніх впливах. При цьому пристрій позбавлений камер, а завдяки новим алгоритмам він здатний переміщатися і виконувати різні дії в довкіллі на дотик.

Команда вважає, що покладаючись на візуальне сприйняття навколишнього простору, робот може уповільнити робота або змусити його спіткнутися, якщо камера не побачить перешкоду. Тому дослідники хочуть навчити робота рухатися наосліп.

Це може бути корисно, якщо робота потрібно відправити в такі ділянки, куди не можуть попрямувати люди, наприклад, в надра електростанції. Після аварії на атомній електростанції Фукусіма радіаційне випромінювання привело в непридатність камеру на роботі, відправленому для збору ядерного палива. У Cheetah 3 не виникне проблем в такій ситуації.

У підсумку, команда оснастила Cheetah 3 новими алгоритмами і сенсорами, щоб дати йому відчуття тіла в навколишньому середовищі. Оновлена ​​платформа також включає поліпшену апаратну частину, яка тепер здатна витягуватися і скручуватися. Нові інтелектуальні алгоритми дозволяють Cheetah 3 змінювати ходу відповідно до змін навколишнього оточення, щоб зберігати рівновагу.

Джерело: The Verge
Переглядів: 21 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: