DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.09.39
Головна » 2016 » Вересень » 12 » Слідом за Ірландією у Apple можуть зажадати виплатити недоплачені на їх території податки Франція, Італія, Австрія та інші країни ЄС
17.00.18
Слідом за Ірландією у Apple можуть зажадати виплатити недоплачені на їх території податки Франція, Італія, Австрія та інші країни ЄС

      Деякі країни Євросоюзу: Австрія, Італія, Франція та інші, можуть зажадати від американської корпорації Apple відшкодувати частину податків, недоплачених на їх території, повідомляє DW.

Нагадаємо, що 30 серпня Європейська комісія зобов'язала компанію Apple відшкодувати уряду Ірландії податкові субсидії на суму до € 13 млрд ($ 14,5 млрд) плюс відсотки.
В Антимонопольному відомстві ЄК визнали, що податкову угоду між американською корпорацією і Ірландією дозволяє компанії мінімізувати податкові відрахування і порушує закони Євросоюзу про державну допомогу.

Представники Єврокомісії заявили, що інші країни ЄС, які вважають, що податки за реалізовану на їх території продукцію Apple виплачувалися незаконно заниженими чином в Ірландії, можуть претендувати на свою частку в € 13 млрд. У відомстві також зазначили, що в результаті, загальна сума може досягти € 19 млрд.

«Будьте впевнені, якщо заяви Європейської комісії законні, я, як міністр фінансів, вимагатиму цього (відшкодування коштів)», - заявив на неформальній зустрічі міністрів економіки і фінансів ЄС в Братиславі міністр фінансів Австрії Ханс Йорг Шеллінг.

За його словами, крім Австрії, виплати недоплачених податків можуть зажадати і інші країни ЄС, такі як Італія і Франція.

У свою чергу, Apple повідомила, що буде оскаржувати рішення Європейської комісії про відшкодування уряду Ірландії податкових субсидій. У компанії відзначили, що діють за законом і платять всі належні податки не тільки в Ірландії, але і в кожній країні, де працюють підрозділи Apple.

Джерело: ЛIГАБiзнесIнформ

Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: