DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.10.26
Головна » 2018 » Вересень » 26 » Скільки днів потрібно працювати в Україні і інших країнах, щоб заробити на смартфон iPhone Xs [Інфографіка]
12.00.22
Скільки днів потрібно працювати в Україні і інших країнах, щоб заробити на смартфон iPhone Xs [Інфографіка]
      Міжнародна дисконтна платформа Picodi провела вельми цікаве дослідження, яке дозволяє дізнатися, скільки днів потрібно працювати, щоб дозволити собі купити новий смартфон iPhone Xs в мінімальній конфігурації з 64 ГБ флеш-пам'яті. Вибірка Picodi включає всього 43 країни, включаючи Україну. Отримані дані дослідники оформили у вигляді інфографіки, яку ми і пропонуємо вашій увазі.
Для початку розповімо про методику підрахунку, яку використовували Picodi. Дослідники використовували відкриті статистичні дані по рівню середніх зарплат в тій чи іншій країні і відштовхувалися від того, що в місяці в середньому 21 робочий день. З огляду на, що методика Picodi є занадто спрощеною і узагальненою - вона не враховує диференціацію зарплат за спеціальностями і регіонах, не кажучи вже про інші фактори, практична цінність цього дослідження близька до нуля. Втім, тут треба розуміти, що дослідження це проводилося просто заради забави і його цінність полягає в іншому - в піднятті настрою.

Отже, як бачимо, щоб заробити на новенький iPhone Xs умовного середньостатистичному українцеві треба працювати 136,7 днів. Так, і це за умови, що всі зароблені за цей час гроші будуть в повній обсязі відкладено суто на покупку iPhone. Тобто, ніяких витрат, пов'язаних з купівлею їжі, одягу та оплатою рахунків за комуналку.

В цьому свого роду антирейтингу купівельної спроможності ми займаємо друге місце, поступаючись лише Філіппінам. Жителям цієї країни на iPhone Xs треба працювати ще довше - 156,6 днів.

У Китаї, де збираються смартфони Apple, щоб дозволити собі купити iPhone Xs, треба відпрацювати мінімум 50 повних робочих днів.

Щоб заробити на новий iPhone Xs якомога швидше, доведеться відправитися до Швейцарії, Люксембург або Норвегію. У цих країнах покупка iPhone Xs еквівалентна відповідно 5, 6 і 7,5 робочим дням.

Залишається додати, що в Україні нові смартфони iPhone поки не продаються, якщо говорити про офіційні продажі. Але ціни вже відомі: 5,8-дюймовий iPhone Xs обійдеться мінімум в 39 999 грн, за 6,5-дюймовий iPhone Xs Max в базовій конфігурації з 64 ГБ флеш-пам'яті попросять 44 999 грн, а за «бюджетний» iPhone Xr - 29 999 грн. Ці ціни - одні з найвищих в світі.

У недавньому інтерв'ю глава Apple Тім Кук пояснив високу вартість нових iPhone тим, що це «найбільш просунутий» смартфон, який коли-небудь випускала компанія, здатний замінити собою безліч гаджетів.

Джерело: picodi
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: