DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.53.35
Головна » 2016 » Листопад » 27 » Схоже, випуск першого електромобіля Faraday Future відкладається, будівництво заводу припинено
10.12.57
Схоже, випуск першого електромобіля Faraday Future відкладається, будівництво заводу припинено

      За кілька днів до виходу першого рекламного відеоролика про преміальний електромобіль Faraday Future по мережі поповзли чутки, що фінансове становище самої компанії, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. Точніше кажучи, загальна сума боргових зобов'язань, пов'язаних з будівництвом її заводу з виробництва електромобілів в Лас-Вегасі, перед компанією Aecom, яка будує об'єкт, і владою Невади перевалила за $ 130 млн.

Тоді ж повідомлялося, що граничний термін погашення певної частини заборгованості закінчується в жовтні і листопаді цього року. Останні дані, опубліковані виданням The Financial Times, підтверджують серйозні фінансові труднощі у Faraday Future. Більш того, за останній час стан справ суттєво погіршився. Як стверджується, будівництво заводу заморожено і тепер, найімовірніше, Faraday Future не зможе випустити свій електромобіль в 2017 році, як планувалося спочатку.

Представник Aecom заявив, що призупинення будівництва заводу є тимчасовим заходом, пов'язаної з внесенням Faraday Future деяких змін в графік, і роботи повинні поновитися на початку 2017 року, більш точних термінів він не назвав.

Спілкуючись з The Financial Times на умовах повної анонімності один зі співробітників Aecom підтвердив, що Faraday Future ніяк не зможе почати відвантаження автомобілів раніше 2018 року.

Імовірну, не останню роль у фінансових бідах компанії Faraday Future зіграв один з її головних інвесторів - китайська LeEco, яка недавно публічно зізналася, що переоцінила свої можливості і зараз знаходиться на мілині. Так чи інакше, але обіцяний електромобіль Faraday Future в 2017 році ми, швидше за все, не побачимо.

Джерело: TechCrunch і Financial Times
Переглядів: 154 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: