DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.34.29
Головна » 2016 » Вересень » 14 » Система розпізнавання обличчя допомагає китайськиму викладачеві постійно підтримувати інтерес студентів до лекцій
16.00.30
Система розпізнавання обличчя допомагає китайськиму викладачеві постійно підтримувати інтерес студентів до лекцій

      Іноді лекції викладачів бувають настільки нудними, що студентів тягне на сон. Або на інші справи, ніяк не пов'язані з навчальним процесом. Як правило, виправити таку ситуацію дуже проблематично, тому що студенти не горять бажанням повідомити викладача про те, що матеріал нудний або нецікавий. Але в Sichuan University знайшли спосіб досить ефективної боротьби з таким явищем.

Викладач Вей Сяйонг (Wei Xiaoyong) використовує спеціально створену систему розпізнавання осіб, щоб сканувати і аналізувати обличчя студентів. Це дозволяє визначити, нудьгують вони в конкретний момент часу чи ні. Аналізуючи емоції на обличчях студентів протягом довгого часу, Вей зміг удосконалити свої лекції таким чином, щоб не втрачати зацікавленість слухачів.

Такий підхід не забезпечує абсолютної ефективності, тому що увага студентів може відволікати безліч різних чинників. Також у студентів можуть виникати побоювання, пов'язані з постійним скануванням обличчя. Проте, сам автор вважає свою систему цілком успішною і згоден ділитися нею з іншими китайськими університетами. Він вважає, що дана система може бути корисною не тільки в освітньому середовищі, а й у психології, соціальних науках та інших сферах, де потрібна оцінка зміни емоційного стану.

Джерело: Engadget
Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: