DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.42.53
Головна » 2017 » Липень » 6 » Шведський стартап Einride показав повнорозмірний прототип безпілотного електрогрузовика T-Pod
13.00.32
Шведський стартап Einride показав повнорозмірний прототип безпілотного електрогрузовика T-Pod
      Шведський стартап Einride продемонстрував на офіційному заході повнорозмірний прототип автономної електричної вантажівки T-Pod, перші дані про яку з'явилися ще навесні поточного року.

Електрогрузовик Einride T-Pod відрізняється унікальним дизайном, який розроблений з нуля і в принципі не розрахований на присутність водія. При цьому крім вбудованого автопілота, управляти таким автомобілем можна віддалено з центру управління компанії, де один оператор зможе «вести» відразу кілька вантажівок, допомагаючи їм приймати рішення в складних ситуаціях.
Електромобіль T-Pod довжиною близько 7 м дозволяє завантажити 15 стандартних вантажних палет, загальна маса з урахуванням вантажу може доходити до 20 тонн. Завдяки комплекту батарей на 200 кВтг електрогрузовік має запас ходу до 200 км.
Цікаво, що стартаперів не розробляють «сферичну вантажівку в вакуумі» - вони вже запланували запуск в 2020 році маршруту між шведськими містами Гетеборг і Хельсінгборг, на який повинні вийти 200 електрогрузовіков T-Pod. Незважаючи на те, що відстань між цими містами становить трохи більше 200 км (тобто з натяжкою укладаються в рамки запасу), в Einride збираються встановити на маршруті кілька зарядних станцій для підзарядки вантажівок в дорозі.
За розрахунками творців, після реалізації проекту автопарк Einride T-Pod зможе перевозити до 2 мільйонів вантажних палет в рік, що за рахунок відмови від ДВС-вантажівок дозволить уникнути викиду CO2, еквівалентного викиду від 400 тис. автомобілів на аналогічній дистанції. При цьому в стартапі відзначили, що в разі успішного розвитку проекту і при наявності відповідного бажання клієнтів, вони зможуть продовжити запланований маршрут.

Джерело: Techcrunch
Переглядів: 49 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: