DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.55.25
Головна » 2018 » Травень » 14 » Штучний інтелект вивчив всесвіт Game of Thrones і визначив десять персонажів, які найімовірніше загинуть в фінальному сезоні серіалу
09.25.44
Штучний інтелект вивчив всесвіт Game of Thrones і визначив десять персонажів, які найімовірніше загинуть в фінальному сезоні серіалу
      Сучасні методики аналізу даних дійшли до такого рівня, що з їх допомогою можна з досить високою точністю передбачити результат спортивного змагання, результати політичних виборів або переможців кінопремії Оскар. Тому зовсім не дивно, що комусь спало на думку використовувати такі алгоритми для того, щоб розрахувати ймовірність смерті героїв серіалу Game of Thrones / "Гра престолів" в фінальному сезоні.

Ентузіастом творчості Джорджа Мартіна виявився науковий співробітник американського стартапу DataRobot Тейлор Ларкін, який вивчив долю 2000 ще живих і вже мертвих персонажів саги «Пісня льоду й полум'я» за мотивами якої і знятий серіал "Гра престолів". На етапі отримання первинних даних він з'ясував, що персонажі жіночої статі гинуть помітно рідше, а до важливих факторів «виживання» відносяться ступінь знатності, приналежність до певного будинку (наприклад, Таргаріен або Ланністери), кількість вже загиблих родичів і інші ознаки.

«Згодувати» дані автоматизованого алгоритму на основі машинного навчання, вчений підрахував ймовірність того, що певний персонаж загине в фінальному восьмому сезоні Game of Thrones.

Нижче вказана перша десятка кандидатів з найвищими шансами закінчити своє існування:
  1. Дейенеріс Таргаріен - 83,77%
  2. Джеймі Ланністеров - 72,91%
  3. Тіріон Ланністер - 70,76%
  4. Бран Старк - 66,02%
  5. Серсея Ланністер - 60,39%
  6. Джон Сноу (Ейгон Таргаріен) - 58,99%
  7. Еурон Грейджой - 54,95%
  8. Санса Старк - 50,28%
  9. Арья Старк - 49,04%
  10. Джендрі (бастард Роберта Баратеона) - 39,87%
Як бачимо, в зоні особливого ризику представники Таргаріонів, Ланністерів і Старків, так що в фіналі цілком можна очікувати повторення «Червоного Весілля».

Відзначимо, що дізнатися точність прогнозу можна буде не раніше 2019 року, коли на HBO вийде фінальний сезон Game of Thrones / "Гра престолів", що складається всього з шести серій.

Джерело: EW
Переглядів: 65 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: