DVI

Субота, 21.04.2018, 12.51.40
Головна » 2016 » Серпень » 12 » Шотландія вперше забезпечила електрикою всю країну за допомогою вітру
17.30.09
Шотландія вперше забезпечила електрикою всю країну за допомогою вітру

      Енергетики Шотландії за допомогою вітру змогли провести електрику, обсяг якого був достатній для забезпечення всієї країни на один день.

Йдеться про роботу вітряних турбін для виробництва електрики. У зв'язку з проходженням над Шотландією грозового циклону, супроводжуваного сильними вітрами, турбіни 7 серпня змогли виробити 106% електричної енергії, необхідної для роботи всіх житлових будинків і офісів в країні. Турбіни виробляли 39,545 МВт електроенергії протягом доби, а загальне споживання по країні в цей день склало 37,202 МВт, йдеться в повідомленні.

Відзначається, що отриману за допомогою вітру електрику змогло забезпечити все населення, так як в країні сонячне літо, і обсяги споживання електроенергії знаходяться на низькому рівні.

«У неділю погода привнесла незручності багатьом людям, проте це був хороший день для працездатності вітряних турбін, які виробили обсяг денного споживання електроенергії в Шотландії», - сказав директор шотландського відділу Всесвітнього фонду дикої природи Лонг Бенкс.

За його словами, екологічне виробництво електрики стало можливо завдяки політичній підтримці. Він закликав шотландську влада і далі ставити цілі щодо збільшення обсягу виробництва електроенергії подібним способом.

Джерело: «Економічна правда»
Переглядів: 123 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: