DVI

Субота, 20.01.2018, 20.43.28
Головна » 2016 » Листопад » 19 » Шолом Stereolabs Linq об'єднує елементи віртуальної і доповненої реальностей
09.22.11
Шолом Stereolabs Linq об'єднує елементи віртуальної і доповненої реальностей

      Компанія Stereolabs створила шолом змішаної реальності під назвою Linq. Пристрій поєднує реальний світ з віртуальним і робить це «захоплюючим і фотореалістичним способом».

Linq містить стерео камери високої роздільної здатності, які дозволяють шолому сприймати навколишнє оточення. Новинка здатна сприймати людей і об'єкти в радіусі 20 метрів. Камера Stereolabs ZED 3D працює аналогічно людському зору, вона сканує простір в режимі реального часу і забезпечує позиційне відстеження без необхідності використання додаткових сенсорів. Завдяки цьому користувач може переміщатися по світу і взаємодіяти з предметами без будь-яких обмежень.

У вигляді версії для розробників шолом Stereolabs Linq буде прив'язаний до комп'ютера з ОС Windows або Linux, але споживча версія буде незалежним пристроєм. Вона буде доповнюватися невеликим модулем кишенькового розміру, який включає GPU і батарею. Linq є окремою платформою, для створення контенту для неї розробники можуть скористатися двигунами Unity і Unreal.

Поки що розробники не кажуть про ціну споживчої версії шолома віртуальної реальності Linq. Але вони заявляють, що його вартість буде порівнянною з ціною ігрових консолей. Версія для розробників повинна появться на початку 2017 року, а готовий споживчий продукт - ближче до кінця року.

Джерело: Engadget
Переглядів: 108 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: