DVI

Четвер, 22.03.2018, 05.52.21
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » «Шість секунд більш ніж достатньо»: PornHub запропонував викупити Vine від Twitter
10.01.08
«Шість секунд більш ніж достатньо»: PornHub запропонував викупити Vine від Twitter
      У розпорядженні ресурсу CNET опинився лист, який віце-президент PornHub Корі Прайс відправив генеральному директору Twitter Джеку Дорсі. Цей лист, по суті, є пропозицією викупити сервіс Vine, який керівництво Twitter, як відомо, вирішило закрити.
«Ми подумали, що ви і власники ваших акцій тільки виграють від продажу Vine. Крім того, ми могли б врятувати такі діаманти, як мем Damn Daniel і канал Awkward Puppets», - пише Корі Прайс.

Віце-президент найбільшого порносайту вважає, що Vine цілком можливо перетворити в сервіс для дорослих.

«Порноролик тривалістю в шість секунд більш ніж достатньо, щоб більшість людей змогли отримати задоволення» - зазначив Корі Прайс.

Звичайно, дана «пропозиція» насправді є жартом, інакше б воно не була насичена настільки відвертим іронічним характер, але так як сьогодні неділя, ми вирішили, що воно більш ніж гідно вашої уваги. Хоча сама по собі ситуація з Twitter безумовно приводом для глузувань не є, як-не-як, через фінансові труднощі 350 осіб незабаром втратять роботу.

Сервіс Vine був запущений в 2013 році і не дивлячись на невелику популярність породив безліч мемів і зірок, що прославилися в мережі своїми шести секундним відео. Багато з «зірок Vine» тепер працюють на телебаченні, знімаються в серіалах і отримують багатомільйонні контракти в рекламі.

Джерело: TJ і CNET
Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: