17.34.38
Шість експериментальних арт-майданчиків
Шесть експериментальних арт-площадок

            Чому в галереях стіни пофарбовані в білий колір? Може бути для того, щоб відвідувачі фокусували свою увагу на предметах мистецтва? В основному, це всього лише традиція, пов'язана з поняттям архітектури і добрим смаком. Що скажете з приводу галереї з червоними стінами (або взагалі без стін)?


 «Білий куб, Зелений лабіринт» являє собою виставку Єльської школі архітектури, яка висуває шість  експериментальних альтернативних музеїв. Разом вони формують нову типологію, яка змішує професійні дисципліни та пропонує своїм гостям деякі сюрпризи. Кожен з проектів покликаний покінчити зі старим почуттям манірного досконалості, а разом вони займають особливе місце в сучасній архітектурі і ландшафтному дизайні.

 

 Сучасні арт-майданчики звичайно є результатом роботи над старими проектами, що демонструють спільні плани дизайнерів і архітекторів, заохочуючи вивчення предметів мистецтва та концептуальних проектів на свіжому повітрі. 

«Білий куб, Зелений лабіринт» представлений шістьма такими майданчиками по всьому світу, включаючи США (The Olympic Sculpture Park), Німеччину (Stiftung Insel Hombroich), Японію (Benesse Art Site Naoshima), Бразилію (Instituto Inhotim), Мексику (Jardín Botánico de Culiacán) та Італію (Grand Traiano Art Complex). Кожна з арт-майданчиків пропонує поглянути на моделі і креслення архітекторів і ландшафтних дизайнерів.

Переглядів: 380 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close