DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.34.13
Головна » 2018 » Вересень » 11 » Щоб продати перший мільйон електромобілів, знадобилося 5 років. Другий мільйон «розлетівся» всього за 6 місяців
08.00.08
Щоб продати перший мільйон електромобілів, знадобилося 5 років. Другий мільйон «розлетівся» всього за 6 місяців
      Електромобілі поки не можуть похвалитися суттєвими обсягами продажів, проте поточні темпи зростання даного сегмента автоіндустрії однозначно заслуговують на повагу. За даними видання Bloomberg, на досягнення позначки в 1 млн проданих електромобілів довелося витратити п'ять років, тоді як другий мільйон був проданий всього за 6 місяців.


На даний момент сумарна кількість проданих по всьому світу електромобілів становить 4 млн примірників, на досягнення цього результату знадобилося 7,5 років. Число екологічно чистих автомобілів виглядає досить непогано, проте рівно до тих пір, поки ви не дізнаєтеся результати продажів всіх легкових автомобілів за той же часовий відрізок - 590 млн екземплярів.

З іншого боку, якщо брати до уваги тільки ключові ринки - Китай, Європа, Японія і Північна Америка - то за останні 12 місяців (з червня 2017 по червень 2018 роки) на них було продано на 1,15 млн автомобілів більше, ніж роком раніше. При цьому практично половину цього приросту - 565 тисяч (49,096%) склали електричні моделі.

Таким чином зростання продажів автовиробники зобов'язані електромобілів практично так само, як і звичайним ДВЗ-моделям. Роком раніше цей параметр становив лише 33%, а ще раніше коливався на рівні 5-6%.

Очікувано основним драйвером ринку електромобілів виступає Китай, на який припадає більше половини світових продажів електромобілів.

Нагадаємо, що за даними МВС за перше півріччя 2018 року в Україні було зареєстровано +1788 автомобілів з електричним приводом, що на 7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело: InsideEV's
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: